مروری بر گردهمایی صمیمانه 31 اردیبهشت با محوریت آشنایی با فرآیند ثبت اختراع

جلسه آشنایی با فرآیند ثبت اختراع

 

جلسه آشنایی با فرآیند ثبت اختراع با حضور جمعی از اساتید دانشگاهی، داوران اختراع، مخترعین و نخبگان مشهد در کنار عموم علاقه مندان در بعد از ظهر روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸ برگزار گردید.

جلسه با صحبت های خانم مهندس مومنی، سخنران جلسه، آغاز گردید. ایشان از خلاء وجود یک پایگاه امن برای مخترعان کنونی و آینده ی کشور صحبت کردند و افزودند: “خانه مخترعین ایران احداث شده است تا این خلاء را پر کرده و همان جایگاه امن و مورد اعتماد جامعه ی مخترعین کشور و نیز به معنای واقعی کلمه، خانه ی مخترعین ایران باشد.”

اما محورهای اصلی مباحث این جلسه آشنایی کلی با ماهیت اختراع و روش صحیح مخترع شدن به طور رسمی بود. همچنین انگیزه های ثبت اختراع به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت و از تصورات غلطی که در این زمینه در ذهن عموم مردم جای گرفته است صحبت گردید. امید حامدتابعی، مدرس جلسه، بسیار تاکید کرد که برای مخترع شدن نیازی به ساخت اختراعتان ندارید و همچنین تا پیش از ثبت مالکیت اولیه (متد طراحی شده ی خانه مخترعین ایران جهت حفظ حقوق مالکیت فکری) درباره ی موضوع اختراعتان با هیچکس مشورت نکنید و در هیچ جایی آنرا افشا نکنید.

برای کسانی که امکان حضور در این جلسه برایشان فراهم نشد، فیلم کامل جلسه تهیه گردیده است و علاقه مندان می توانند جهت تهیه این فیلم، با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمایند.

خانه مخترعین ایران از همکاری ها و الطاف بی دریغ شرکت رهگشای برتر، آژانس تبلیغاتی نگاه ارزش باور، خانم مهندس بنفشه بلبلی، آقای مهندس ناصر رحمانی، خانم مهندس مرجان سالم دوست و همه ی عزیزانی که در برگزاری این جلسه همراهی کردند، صمیمانه تشکر می نماید.

 


جلسه آشنایی با فرآیند ثبت اختراع
 

 

جلسه آشنایی با فرآیند ثبت اختراع

 

جلسه آشنایی با فرآیند ثبت اختراع

 

جلسه آشنایی با فرآیند ثبت اختراع

 

 

2 دیدگاه برای “مروری بر گردهمایی صمیمانه 31 اردیبهشت با محوریت آشنایی با فرآیند ثبت اختراع”

  1. جناب تابعی ضمن سلام؛
    بواسطه برگزاری این جلسه و بویژه مطالب ارزشمندی که بخوبی ارائه فرمودید بسیار سپاسگزارم.
    ارادتمند صادقیه

    1. سلام و عرض ادب. سپاسگزار از شما مخترع بزرگوار که حضورتان همواره مایه افتخار خانه مخترعین ایران بوده و هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *