دوره های آموزشی تابستان 98

خانه مخترعین ایران با مشارکت تیم اقتصادی رهگشای برتر، دوره های تابستانه خود را به شرح زیر برگزار می کند:1. دوره آموزش تکنیک های پروش تفکر خلاق (بر اساس آخرین تحقیقات معتبر بین المللی)

در این دوره مطابق با جدید ترین استاندارد های روز دنیا، به شیوه ای کاملا علمی، در قالب اجرای جلسه به جلسه ی تکنیک های عملی، به آموزش سبک تفکر خلاق پرداخته می شود. شرکت کنندگان پس از اتمام این دوره قادر خواهند بود نگاهی خلاقانه به زمینه های مختلف زندگی، شغل، کارآفرینی، اختراع، خلاقیت های هنری و … داشته باشند و روش استاندارد «حل مسئله ی خلاقانه» را بیاموزند. شرکت کنندگان در طول این دوره بر روی یک ایده ی اختراعی به عنوان یک پروژه ی عملی کار می کنند و در پایان دوره، هر شرکت کننده حداقل دارای یک ایده ی اختراعی خواهد بود که در طول دوره، با حمایت خانه ی مخترعین ایران، حقوق قانونی مالکیت فکری ایده های شرکت کنندگان حفظ و در قالب اختراع (با متد مالکیت اولیه) ثبت می گردد.

این دوره در قالب 15 جلسه ی 90 دقیقه ای طراحی شده است و مدرس دوره، امید حامدتابعی، مدیریت خانه مخترعین ایران خواهد بود.

محدودیت سنی برای ثبت نام در این دوره، رده ی سنی 16 سال به بالا می باشد.

2. دوره تخصصی آموزش نگارش متن استاندارد اختراع (با فرصت جذب همکار از بین دانش آموختگان برتر)

در فرآیند ثبت رسمی اختراع، یکی از مهم ترین و اساسی ترین بخش ها، نوشتن متن استاندارد اختراع است. این فرآیند بسیار تخصصی است و در عین حال بیش از آنکه به رشته ی تحصیلی خاصی نیاز داشته باشد، به قدرت نگارش و انتقال مطلب نیاز دارد. خانه ی مخترعین ایران در این زمینه با توجه به حجم سفارش ها و نبود نیروی متخصص، این دوره ی آموزشی را با هدف جذب همکار طراحی کرده است. تکنیک های بسیار تخصصی نوشتن متن اختراع، در این دوره آموزش داده می شود و شرکت کنندگان پس از گذراندن این دوره، می توانند به تنهایی یک اختراع استاندارد را بنویسند. توضیح آنکه نوشتن متن اختراع، مشابه با نوشتن متن یک مقاله ی بین المللی است که قوانین مخصوص به خود را دارد و متاسفانه نیروی متخصص در این زمینه، بسیار نایاب است.

این دوره در قالب 10 جلسه ی 90 دقیقه ای برگزار می گردد و مدرس دوره، امید حامدتابعی، مدیریت خانه مخترعین ایران می باشد.

محدودیت سنی برای شرکت در این دوره، رده سنی 19 تا 30 سال است.

 

3. دوره آموزش احداث کسب و کار و قوانین تجارت 1

این دوره، دوره ی مقدماتی و اولین سری از سری دوره های آموزش احداث کسب و کار و قوانین تجارت است که در آن روش استاندارد ایجاد یک کسب و کار جدید آموزش داده می شود و شرکت کنندگان با قوانین مربوطه آشنا می شوند. گذراندن این دوره به دانش آموختگان کمک می کند تا کارآفرینی خود را بدون ریسک و ضرر و زیان شروع کنند و از هزینه های اضافه و اشتباه در این راه اجتناب ورزند. گذراندن این دوره ی مقدماتی، برای شرکت در دوره های پیشرفته احداث کسب و کار و قوانین تجارت، الزامی است.

این دوره در قالب 15 جلسه ی 90 دقیقه ای برگزار می گردد و مدرس دوره، سرکار خانم مهندس مومنی، مدیریت تیم اقتصادی رهگشای برتر می باشند.

محدودیت سنی برای شرکت در این دوره 20 سال به بالا است.

 

 

زمان بندی کلاس ها به شرح زیر می باشد. شما عزیزان می توانید زمان مناسب برای شرکت در کلاس را، از بین زمان های زیر انتخاب نمایید. پس از ثبت نام در دوره، همکاران ما در خانه مخترعین ایران با شما تماس خواهند گرفت و زمان بندی انتخابی شما را ثبت خواهند کرد.

 

دوره پرورش تفکر خلاق

1. روزهای زوج 18:00 الی 19:30

2. روزهای فرد 10:00 الی 11:30

3. روزهای فرد 12:00 الی 13:30

 

دوره نگارش متن استاندارد اختراع

1. روزهای زوج 8:00 الی 9:30

2. روزهای زوج 20: الی 21:30

3. روزهای فرد 8:00 الی 9:30

 

دوره احداث کسب و کار و قوانین تجارت

1. روزهای زوج 10:00 الی 11:30

2. روزهای زوج 12:00 الی 14:00

3. روزهای فرد 18:00 الی 20:00

4. روزهای فرد 20:00 الی 22:00

 

 

مدارک لازم جهت ثبت نام

علاقه مندان می توانند از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام اینترنتی نمایند و یا در صورت تمایل جهت ثبت نام حضوری به دفتر مجموعه مراجعه کنند. در صورت مراجعه ی حضوری، یک قطعه عکس سه در چهار و اصل شناسنامه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشید. در صورتی که به شیوه اینترنتی اقدام به ثبت نام می کنید، در اولین جلسه ی حضورتان این مدارک را به همراه داشته باشید.

 

لینک ثبت نام اینترنتی:

https://evnd.co/haliV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *