محلول ساخت بتونه با قابلیت استاندارد


 

بررسی اختراع:

فرآیند رنگ آمیزی سطوح مختلف، همیشه به سادگی خریدن یک اسپری و پاشیدن آن نیست. بعضی از سطوح، مثل چوب یا دیوار ساختمان، قبل از رنگ آمیزی نیاز به بتونه کاری دارند. علاوه بر آن گاهی اوقات بتونه کاری با هدف هموار کردن سطوح، قبل از رنگ آمیزی به کار می رود. اگر تا به حال خودتان اقدام به بتونه کاری کرده باشید، قطعا می دانید که کار ساده ای نیست. پس از ساختن بتونه، مدت زمان محدودی برای استفاده از آن خواهید داشت و سپس خشک می شود. خیلی از اوقات، سطح روی بتونه پس از خشک شدن، به اصطلاح پوسته پوسته می شود و ناچار به سمباده کاری روی آن می شوید. در بعضی از قسمت ها بتونه به قدر کافی چسبندگی ندارد و از روی سطح جدا می شود. مشکلاتی این چنینی اساس طراحی اختراعی شده اند که اصلاحا به آن «راحت بتونه» می گویند. این اختراع در واقع محلول اعجاب انگیزی است که با ملات بتونه ی معمولی ترکیبی می شود و خواص آن را بهبود می بخشد. استفاده از این حلال بتونه باعث می شود تا کیفیت سطح بسیار بالاتری داشته باشید و نیازی به سمباده کاری و درد سر های این چنینی نباشد. یکی از مزیت های بزرگ این اختراع، روش تولید آسان آن می باشد. همیشه اختراعاتی که سهل تر باشند ارزشمند تر هستند و به ذهن رسیدنشان هم به همان نسبت سخت تر است. احداث خط تولید برای این محصول نیاز به سرمایه گذاری کلانی ندارد و تنها با اخذ مجوز های لازم می تواند به صورت کارگاهی تولید، بسته بندی و روانه ی بازار شود. برای تولید این محصول محدودیت تیراژ تولید وجود ندارد و در هر تیراژی که قصد سرمایه گذاری داشته باشید (هرچند اندک) می توانید با مخترع این محصول وارد مذاکره شوید.

ضمن آروزی موفیقت روز افزون برای مخترعین این محصول، آقایان آرمین مونسی و صادق کلاته، شما عزیزان می توانید جهت تهیه ی محصول و یا مشارکت در تولید یا فروش آن مستقیما با ایشان تماس حاصل فرمایید.

**یادآوری: بدیهی است که هرگونه بهره برداری مادی و معنوی از یک اختراع، تا بیست سال پس از تاریخ ثبت، صرفا متعلق به مالکین و مخترعین آن اختراع بوده و بهره برداری سایرین، منوط به کسب رضایت رسمی از مالکین و مخترعین می باشد. هرگونه استفاده ی بدون رضایت مالکین و مخترعین، پیگرد قانونی به همراه دارد.

**برای مشاهده ی جزئیات بیشتر اختراع، می توانید از لینک مرجع زیر استفاده نمایید.

لینک مرجع اختراع محلول ساخت بتونه با قابلیت استاندارد

**جهت استفاده از خدمات معرفی اختراع در سایت ایران اختراع، ابتدا شیوه نامه استفاده از بخش معرفی اختراعات را مطالعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *