میان وعده ژله ای (پاستیل) حاوی گیاهان دارویی 

بررسی اختراع:
حتما تاکنون انواع مختلفی از شکلات و آبنبات و امثال آن را با خواص دارویی در داروخانه ها دیده اید. اما با مطالعه ی متن کامل این اختراع متوجه می شوید که ساخت پاستیل با خواص دارویی به سادگی نمونه های شکلاتی آن نیست. در این اختراع روشی ابداع شده است که توسط آن می توان پاستیل های خوشمزه ای تولید کرد که کاملا از مواد طبیعی ساخته شده باشند و از خواص داروهای گیاهی نیز برخوردار باشند. برای ساخت این پاستیل جدید، از پوره های طبیعی میوه استفاده شده است و حتی از میوه های شیرین به جای شکر، برای شیرین کردن پاستیل استفاده شده است. به نظر می رسد این نوع پاستیل را می توان بدون افزودن داروهای گیاهی نیز، نوعی پاستیل میوه ای جدید دانست و لزوما قرار نیست همه ی این نوع پاستیل ها، فقط جنبه ی درمانی داشته باشند. از طرفی دیگر در توضیحات اختراع آمده است که این پاستیل می تواند یک میان وعده ی مناسب برای همه ی سنین باشد. با این وجود شاید جالب ترین کاربرد آن، دادن داروهای گیاهی در قالب این پاستیل های جذاب و خوشمزه به کودکان لجباز و بد قلق باشد! جهت مشاهده ی این اختراع در سایت رسمی ثبت اختراعات کشور و نیز جهت مطالعه ی جزئیات بیشتر درباره این اختراع، از لینک مرجع زیر استفاده نمایید:

لینک مرجع اختراع میان وعده ژله ای

ضمن آروزی موفیقت روز افزون برای مخترعین این محصول، سرکار خانم شادی بصیری و جناب آقای فرزاد غیبی، شما عزیزان می توانید جهت تهیه ی محصول و یا مشارکت در تولید یا فروش آن مستقیما با ایشان تماس حاصل فرمایید.

بنا به خواست خود مخترعین، تلفن تماس ایشان در بانک اطلاعاتی خانه مخترعین ایران ذخیره گردیده است و شما عزیزان می توانید جهت ارتباط با مخترعین این اختراع، با خانه مخترعین ایران تماس حاصل فرمایید.

**یادآوری: بدیهی است که هرگونه بهره برداری مادی و معنوی از یک اختراع، تا بیست سال پس از تاریخ ثبت، صرفا متعلق به مالکین و مخترعین آن اختراع بوده و بهره برداری سایرین، منوط به کسب رضایت رسمی از مالکین و مخترعین می باشد. هرگونه استفاده ی بدون رضایت مالکین و مخترعین، پیگرد قانونی به همراه دارد.

**جهت استفاده از خدمات معرفی اختراع در سایت ایران اختراع، ابتدا شیوه نامه استفاده از بخش معرفی اختراعات را مطالعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *